RP420-50-100-C
Description
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
DataSheet
RP420-50-100-C PDF
Type Description
Series:RP420
Filter Type:Three Phase (Wye)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.8 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:50 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C