FN3288IT-160-40-C34-R60
Description
LINE FILTER SLIM 160A STB
DataSheet
FN3288IT-160-40-C34-R60 PDF
Type Description
Series:FN 3288
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:-
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:160 A
Frequency - Operating:DC ~ 60Hz
Applications:Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency:-
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C