B84143A0016R000
Description
LINE FILTER 480/275VAC 16A CHASS
DataSheet
B84143A0016R000 PDF
Type Description
Series:B84143A
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V, 275V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):275 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):480 V
Current:16 A
Frequency - Operating:50 ~ 60Hz