RP680-400-100-B
Description
COMPACT HIGH CURENT DC EMI PWR L
DataSheet
RP680-400-100-B PDF
Type Description
Series:RP680
Filter Type:DC
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:400 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C