RP605-180-10-W
DataSheet
RP605-180-10-W PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:180 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C