B84143V0249S231
Manufacturer
TDK EPCOS
VIGOR # :
Description
SINUSOIDAL OUTPUT FILTER 249A, 4
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
B84143V0249S231 PDF
Type Description
Series:B84143V
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:230V, 400V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:249 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:cURus
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C