NBM-10-221
Description
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
DataSheet
NBM-10-221 PDF
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:250V
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:10 A
Approval Agency:cURus, VDE
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C