B84143A0150R000
Description
FILTER POWER LINE 150A 275/480V
DataSheet
B84143A0150R000 PDF
Type Description
Series:B84143A
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V, 275V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):275 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):480 V
Current:150 A
Frequency - Operating:50 ~ 60Hz