FL75L07A
Manufacturer
Delta Electronics / Power
VIGOR # :
Description
LINE FILTER 75VAC 7A SMD
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
FL75L07A PDF
Type Description
Series:Delphi
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:DC
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:75V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:7 A
Frequency - Operating:-
Applications:General Purpose
Approval Agency:cUL, UL, VDE
Operating Temperature:-40°C ~ 115°C