RP125-30-22-S
DataSheet
RP125-30-22-S PDF
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:30 A
Approval Agency:CE, cURus, SEMKO
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C