F3480T050
Manufacturer
Curtis Industries
VIGOR # :
Description
LINE FILTER 480VAC 50A CHASS MNT
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
F3480T050 PDF
Type Description
Series:F3480
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:50 A