RP425-50-10-W
Description
3PH WYE DUAL STAGE PWR LINE FILT
DataSheet
RP425-50-10-W PDF
Type Description
Series:RP425
Filter Type:Three Phase (Wye)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:480V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):3.5 kV
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:50 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C