RP186-12-22-QD
Manufacturer
Astrodyne TDI
VIGOR # :
Description
ULTRA HIGH PERF SNGL STAGE IEC I
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
RP186-12-22-QD PDF
Type Description
Series:RP186
Package:Box
Part Status:Active
Filter Type:Single Phase
Configuration:Single Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:250V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:12 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:CE, CSA, cURus, ENEC
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C