RP600C-80-10-S-F
Description
HIGH PERF DC PWR LINE FILTER W/C
DataSheet
RP600C-80-10-S-F PDF
Type Description
Series:RP600C
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:100V
Voltage - Rated AC:100V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:80 A
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C