400APS12P
Description
LINE FILTER 690VAC 400A CHASS
DataSheet
400APS12P PDF
Type Description
Series:APS
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:690V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:400 A
Approval Agency:-
Operating Temperature:-10°C ~ 50°C