
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | KES |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 440V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 25 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | CSA, UL |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Threaded Post (M5) |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 30KESS6AFPW is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FSB SERIES EMI FILTER
LINE FILTER 24A CHASSIS MOUNT
KEH 100A 2S SP DELTA 440 VAC
POLY ENCL DISCON SWITCH 3 POLE
SWITCH TOGGLE 4PDT 20A 125V
DIODE GPP SUPER FAST 2A DO-15
KES 30A 1S NUT WYE 440VAC 50HZ