
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FLLE2-Q |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 300V |
| Voltage - Rated AC: | 300V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 13 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | ENEC, UR |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Inductance: | 800µH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FLLE2013AQDB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 15A CHASS MNT
LED MID PWR LM301B 3MMX3MM
IC VIDEO CONVERTER 56QFN
RESISTOR ARRAY CONVEX 0603X4R
EMI FILTER, 300VDC, 13A, FAST-ON