
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | A |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | 440 V |
| Current: | 45 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | CSA, UL |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Threaded Post (1/4-20) |
| Inductance: | 1.1mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 |
Current price of 45AYP6C is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT
LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
LINE FILTER 250VAC 25A CHASS MNT
CAP CER 1000PF 2KV X7R 1206
HANDLE INSTR RND .375"DIA ALUM
LINE FILTER 45A CHASSIS MOUNT
LED WHITE CERAMIC HIGH POWER LH3