
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-B11C |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 3 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Termination Style: | PC Pins |
| Inductance: | 2mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 150 |
Current price of AMI-B11C-13-3-B-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
PELTIER HT4,12,F2,4040,TB,RT,W6
DC DC CONVERTER 12V 50W
SMP NON MAGNETIC RIGHT ANGLE PLU
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT