
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | B84144 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 520 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | 300 V |
| Current: | 8 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cUR, UR |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 6 |
Current price of B84144A0008R140 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 500VAC 250A CHASSIS
STFE ACTIVE TRK FILTER 1PH 3A 12
LINE FILTER 25A
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
CONN PLUG FMALE 19P SOLDER CUP
LINE FILTER 8A CHASSIS MOUNT