
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-M12K |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Two Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 6 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Inductance: | 48.8mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 16 |
Current price of AMI-M12K-3-6-B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
KEH 55A 2S SP DELTA BS 440 VAC
ACT TRC FLTR PLUS 15A 120V 1PH
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC XO 33.3330MHZ HCMOS TTL
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
OA5602110V4NO/2NC AGNI10+2UMAU I