
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-22 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 6 A |
| Frequency - Operating: | DC ~ 400Hz |
| Applications: | Medical |
| Approval Agency: | CE, cURus |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 100°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Inductance: | 1mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 105 |
Current price of AMI-22B-6-3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FMBB RAIL FILTER 1PH 2ST 1A 250V
LINE FILTER 50A
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
EVAL BOARD FOR SP6669
FLEX MOUNTING ARM 18 IN.
CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
LINE FILTER 250VAC 6A CHASS MNT