
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TAC |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Three Phase (Wye) |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 500V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 100 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TAC-100-223 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VAC CHASS MNT
LINE FILTER 250VDC/VAC 3A DIN
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
CAP CER 8200PF 1KV X7R 2225
FIXED IND 150NH 50MA 600 MOHM
CONN HOUSING ZM 2POS 1.5MM
LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS