
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AMI-M11R |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | - |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | - |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 3 A |
| Frequency - Operating: | 50/60Hz |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | - |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 40°C |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Termination Style: | IEC 320-C14, Quick Connect |
| Inductance: | 7.06mH |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 48 |
Current price of AMI-M11R-7-3-B-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LINE FILTER 250VDC/VAC 3A DIN
KEH 80A 2S SP DELTA 440 VAC
LINE FILTER 480VAC 608A CHASS
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
CONN TNC JACK STR 50OHM CRIMP
LINE FILTER 250VAC 7A CHASS MNT