
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NAM |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Filter Type: | Single Phase |
| Configuration: | Single Stage |
| Voltage - Rated DC: | 250V |
| Voltage - Rated AC: | 250V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase): | - |
| Current: | 16 A |
| Frequency - Operating: | - |
| Applications: | General Purpose |
| Approval Agency: | cURus, VDE |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Terminal Block |
| Inductance: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of NAM-16-331-DXE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
KES 30A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
LINE FILTER 250VAC 1A CHASS MNT
CAP CER 6800PF 63V X7R 1812
SERVO DRIVER 1.7A 120V LOAD
MIDDLE POWER LED SERIES
LINE FILTER 250VDC/VAC 16A DIN