B84312C100H103
Manufacturer
TDK EPCOS
VIGOR # :
Description
LINE FILTER 100VDC/VAC 1A PNL MT
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
B84312C100H103 PDF
Type Description
Series:B84312
Package:-
Part Status:Obsolete
Filter Type:Single Phase
Configuration:Three Stage
Voltage - Rated DC:100V
Voltage - Rated AC:100V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:1 A
Frequency - Operating:-
Applications:General Purpose
Approval Agency:-
Operating Temperature:-25°C ~ 40°C
Mounting Type:Panel Mount
Termination Style:Quick Connect
Inductance:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LINE FILTER 250VAC 5A CHASS MNT