B84143B200R112
Manufacturer
TDK EPCOS
VIGOR # :
Description
LINE FILTER 520/300VAC 200A CHAS
Catalog
Power Line Filter Modules
DataSheet
B84143B200R112 PDF
Type Description
Series:B84143B
Package:-
Part Status:Obsolete
Filter Type:Three Phase (Delta)
Configuration:Two Stage
Voltage - Rated DC:-
Voltage - Rated AC:520V, 300V
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):-
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):-
Current:200 A
Frequency - Operating:50/60Hz
Applications:General Purpose
Approval Agency:-
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C