LP0805A1747AWTR
Description
RF FILTER LOW PASS 1.748GHZ 0805
DataSheet
LP0805A1747AWTR PDF
Part Status:Active
Frequency:1.748GHz Center
Bandwidth:75MHz
Size / Dimension:0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max):0.044" (1.12mm)