B259MC1S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
26.0GHZ SURFACE MOUNT BANDPASS F
Catalog
RF Filters
DataSheet
B259MC1S PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:25.9GHz Center
Bandwidth:-
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CHPFL-0050-BNC
CHPFL-0050-BNC
RF FILTER HIGH PASS 50MHZ INLINE
RHP-305+
RHP-305+
LUMPED LC HIGH PASS FILTER, 420
ABPF-100MBW02-01
ABPF-100MBW02-01
RF FILTER BAND PASS 99-100 MHZ
ELM 5-970
ELM 5-970
LED MT SR VERT X 0.970" 3MM 2LD
B259MC1S
B259MC1S