B047MC5S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER 4.7GHZ BANDPASS 2SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
B047MC5S PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Frequency:4.75GHz Center
Bandwidth:600MHz
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:2.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Height (Max):0.103" (2.62mm)