LDD21967M03A-068
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
RF FILTER SIGNAL 967MHZ 0805
Catalog
RF Filters
DataSheet
LDD21967M03A-068 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Not For New Designs
Frequency:-
Bandwidth:-
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Height (Max):0.041" (1.05mm)