LP0805A2750AWTR
Description
RF FILTER LOW PASS 2.75GHZ 0805
DataSheet
LP0805A2750AWTR PDF
Part Status:Active
Frequency:2.75GHz Center
Bandwidth:-
Size / Dimension:0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max):0.044" (1.12mm)