TTF2250-5-5EE
Description
TUNABLE BANDPASS FILTER - 1500 M
DataSheet
TTF2250-5-5EE PDF
Part Status:Active
Frequency:2.25GHz Center
Ripple:-
Insertion Loss:1dB
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:-
Size / Dimension:5.840" L x 5.440" W (148.34mm x 138.18mm)
Height (Max):2.820" (71.63mm)