B052NC5S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER 5.2GHZ BANDPASS 2SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
B052NC5S PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Frequency:5.2GHz Center
Bandwidth:800MHz
Filter Type:-
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.350" L x 0.200" W (8.89mm x 5.08mm)
Height (Max):0.098" (2.49mm)