B033ND5S
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER BAND PASS 3.3GHZ 6SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
B033ND5S PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:3.3GHz
Bandwidth:400MHz
Filter Type:Band Pass
Ripple:-
Insertion Loss:2.5dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.393" L x 0.353" W (9.98mm x 8.97mm)
Height (Max):0.128" (3.25mm)