L065XG9W
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER LOW PASS 6.5GHZ 6SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
L065XG9W PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Frequency:3GHz Center
Bandwidth:-
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:1.3dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.220" L x 0.180" W (5.59mm x 4.57mm)
Height (Max):0.118" (3.00mm)