H182XHXS
Manufacturer
Knowles DLI
VIGOR # :
Description
RF FILTER HIGH PASS 18.2GHZ 2SMD
Catalog
RF Filters
DataSheet
H182XHXS PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:23.38GHz Center
Bandwidth:-
Filter Type:High Pass
Ripple:-
Insertion Loss:2dB
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:2-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.450" L x 0.175" W (11.43mm x 4.45mm)
Height (Max):0.083" (2.11mm)