CLPFL-0025-BNC
Manufacturer
Crystek Corporation
VIGOR # :
Description
RF FILTER LOW PASS 25MHZ BNC
Catalog
RF Filters
DataSheet
CLPFL-0025-BNC PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:25MHz
Bandwidth:-
Filter Type:Low Pass
Ripple:-
Insertion Loss:-
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Package / Case:BNC In-Line Module
Size / Dimension:0.550" Dia x 2.590" W (13.97mm x 65.79mm)