LP0805A1890AWTR
Description
RF FILTER LOW PASS 1.89GHZ 0805
DataSheet
LP0805A1890AWTR PDF
Part Status:Active
Frequency:1.89GHz Center
Bandwidth:20MHz
Size / Dimension:0.080" L x 0.061" W (2.03mm x 1.55mm)
Height (Max):0.044" (1.12mm)