
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DEA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 2.495GHz Center |
| Bandwidth: | 390MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | - |
| Insertion Loss: | 2.8dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm) |
| Height (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DEA212495BT-7055A2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTER LOW PASS 610MHZ 0805
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0805
RF FILTER BANDPASS 2.593GHZ 0603
VARISTOR 205V 4.5KA DISC 16MM
FAN BLOWER 125X39MM 230VAC WIRE
RF FILTER BANDPASS 2.495GHZ 0805
CAP FILM 0.043UF 5% 630VDC RAD