
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 2.4415GHz Center |
| Bandwidth: | 81MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | - |
| Insertion Loss: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm) |
| Height (Max): | 0.032" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ACFF-1024-BLK is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTER SIGNAL 1.88GHZ 8SMD
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
RF FILTER BAND PASS 1.81GHZ 0402
RES SMD 8.2KOHM 0.05% 1/10W 0603
OSC XO 371.428571MHZ 2.5V LVDS
RF FILTR BANDPASS 2.4415GHZ 5SMD
DTS21H23-97DN