
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DEA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 1.81GHz Center |
| Bandwidth: | 200MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | - |
| Insertion Loss: | 0.4dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height (Max): | 0.020" (0.52mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DEA101910DT-6004A1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTER BANDPASS 5.375GHZ 0402
RF FILTER BAND PASS 2.5GHZ 0603
RF FILTER SIGNAL 902MHZ 7SMD
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
CONN HEADER VERT 20POS 5.08MM
PRESSURE MODULE 0 TO 1
RF FILTER BAND PASS 1.81GHZ 0402