
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Frequency: | 2.593GHz Center |
| Bandwidth: | 195MHz |
| Filter Type: | Band Pass |
| Ripple: | 1.2dB |
| Insertion Loss: | 2.5dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FI168B259763-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTR BANDPASS 5.4875GHZ 0805
RF FILTER SIGNAL 947MHZ 7SMD
RF FILTER SIGNAL 1.74GHZ 8SMD
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
DC DC CONVERTER 5V 50W
RF FILTER BANDPASS 2.593GHZ 0603
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP