
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LP |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Frequency: | 1.61GHz |
| Bandwidth: | - |
| Filter Type: | Low Pass |
| Ripple: | - |
| Insertion Loss: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 16-ULGA |
| Size / Dimension: | 0.259" L x 0.156" W (6.58mm x 3.98mm) |
| Height (Max): | 0.022" (0.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of LP0AA1610A700 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF FILTER SIGNAL CONDITION 0805
RF FILTR BANDPASS 2.62GHZ 30ULGA
SIGNAL CONDITIONING 2590 MHZ SIZ
CAP CER 1210
CAP CER 0.056UF 10V X7R 1206
DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AL
SIGNAL CONDITIONING 1610 MHZ SIZ