SF14-1575F5UUC1
Manufacturer
KYOCERA Corporation
VIGOR # :
Description
FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD
Catalog
SAW Filters
DataSheet
SF14-1575F5UUC1 PDF
Type Description
Series:SF, Kyocera
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency - Center:1.575GHz
Bandwidth:2MHz
Insertion Loss:0.8dB
Ratings:-
Applications:GPS
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:5-SMD, No Lead
Height (Max):0.028" (0.70mm)
Size / Dimension:0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)