F5QA751M0M2QM-J
Manufacturer
TAIYO YUDEN
VIGOR # :
Description
FILTER SAW 751MHZ 5SMD
Catalog
SAW Filters
DataSheet
F5QA751M0M2QM-J PDF
Type Description
Series:F5
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Frequency - Center:751MHz
Bandwidth:10MHz
Insertion Loss:1.9dB
Ratings:-
Applications:CDMA, WCDMA, LTE
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:5-SMD, No Lead
Height (Max):0.020" (0.50mm)
Size / Dimension:0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)