
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | G5 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 2GHz |
| Bandwidth: | 40MHz |
| Insertion Loss: | 1.6dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | Cellular, LTE, WCDMA |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of G6QN2G017M2RD-J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 895 MHZ, 6SMD
FILTER, SAW, 467.751 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 8SMD
XTAL OSC TCXO 19.4400MHZ LVCMOS
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SCREW
FILTER SAW 2GHZ 10SMD
SAFETY EDGE