
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 315MHz |
| Bandwidth: | 900kHz |
| Insertion Loss: | 2dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | Remote Control |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.054" (1.38mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RF1439E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 700 MHZ, 8SMD
FILTER SAW 1.582GHZ 5SMD
FILTER SAW 425MHZ 8SMD
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
FIXED IND 330NH 418MA 400 MOHM
MEMS OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
CRF,SM,315.000 MHZ