
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | 467.751MHz |
| Bandwidth: | 13MHz |
| Insertion Loss: | 12dB |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Applications: | IF |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Size / Dimension: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SF2024E-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER SAW 434.42MHZ 6SMD
FILTER SAW 5SMD
FILTER, SAW, 1747.5 MHZ, 6SMD
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD SMD
CONN RCPT 14POS 0.05 GOLD SMD
FILTER, SAW, 467.751 MHZ, 6SMD
ISOLATED / 2W/ VOUT:3.3