
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | F6 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Frequency - Center: | - |
| Bandwidth: | - |
| Insertion Loss: | 1dB |
| Ratings: | - |
| Applications: | GPS |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 5-SMD, No Lead |
| Height (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Size / Dimension: | 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of F6FC1G197H4PF-J is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FILTER, SAW, 2338.75 MHZ, 5SMD
FILTER, SAW, 2492 MHZ, 6SMD
FILTER SAW 2.44175GHZ 5SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 40.0000MHZ 17PF SMD
SAW FILTER GPS SMD
FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM